کتاب مقدس را آنلاین بخوانید

Bible Banner

تقویم میلادی

سپتامبر 2019
ش ی د س چ پ ج
« آگوست    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

اشتراک در خبرنامه سایت

بازدید کنندۀ محترم، ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید و بروی دکمه رنگی کلیک کنید تا در صورت آپدیت شدن سایت ما نسخه ای از فعالیت ها را برای شما ارسال کنیم و شما بتوانید بهتر با ما در ارتباط باشید.

اعتقادنامۀ ما

 1. ما ایمان داریم به الهامی بودن و قصورناپذیری کتاب‌مقدس، کلام مقتدر خدا، بالاترین مرجع در کلیه مسائل مربوط به ایمان و روش زندگی مسیحی (دوم تیموتاوس ۳: ۱۶ و ۱۷).
 1. ما ایمان داریم به خدای واحد حقیقی، تثلیث اقدس، یعنی پدر، پسر، و روح‌القدس (متی ۲۸: ۱۹؛ دوم قرنتیان ۱۳: ۱۴).
 1. ما ایمان داریم به الوهیت و انسانیت کامل خداوندمان عیسی مسیح، تولد او از باکره، زندگی عاری از گناه، مرگ و کفارۀ گناه،  قیامت بدنی او در روز سوم، صعود او به آسمان به دست راست پدر، و به آمدن ثانوی و آشکار او به این جهان در قدرت و جلال (یوحنا ۱:۱، افسسیان ۱: ۲۰).
 1. ما ایمان داریم به عالمگیر و همگانی بودن گناه و عصیان بشر سقوط‌ کرده، و احتیاج به بخششی که فقط توسط خون عیسی مسیح مهیا شده است (رومیان ۳: ۲۳).
 1. ما ایمان داریم به نجات و رستگاری از گناه و قدرت و مکافات آن، که تنها به وسیله مرگ جانبازانه و فداکارانۀ عیسی مسیح پسر خدا امکان پذیر است که انسان شد و در راه ما قربانی گردید (متی ۲۰: ۲۸ و ۲۶: ۲۸؛ اول پطرس ۳: ۱۸؛ اعمال رسولان ۴: ۱۲؛ یوحنا ۱: ۱۴؛ کولسیان ۲: ۱۹).
 1. ما ایمان داریم به ضرورت توبه و اعتراف به گناه، هر شخص بخشیده و از هر ناراستی پاک شده و حیات ابدی در عیسی مسیح می یابد (دوم پطرس ۳:۹، اول یوحنا ۱:۹، رومیان ۷:۷).
 1. ما ایمان داریم به تعمید آب، به صورت فرو بردن کامل در آن که نشاندهندۀ اطاعت، شاگردی و شهادت در مورد ایمان به مسیح است (متی ۲۸: ۱۹).
 1. ما ایمان داریم به آئین مقدس عشاء ربانی به عنوان سمبول مشارکت و اتحاد و یادآوری مرگ مسیح بر روی صلیب برای کفاره گناهان ما (لوقا ۲۲: ۱۹و۲۰؛ اول قرنتیان ۱۱: ۲۳ الی ۲۶).
 1. ما ایمان داریم به شفا که توسط کار عیسی مسیح بر صلیب مهیا شده، برای هر ایماندار که از خداوند بطلبد (اول پطرس ۲: ۲۴).
 1. ما ایمان داریم به تعمید روح القدس، با نشانه اولیۀ صحبت کردن به زبانها، برای هر ایمانداری که بطلبد (اعمال رسولان ۲: ۴).
 1. ما ایمان داریم به ارادۀ خدا که می خواهد هر ایماندار از روح القدس پر شود و قدرت بگیرد تا زندگی مقدس و پاکی داشته، شاهد عیسی مسیح باشد (غلاطیان ۵: ۱۶الی ۲۵، عبرانیان ۶: ۱).
 1. ما ایمان داریم به کار روح‌القدس که ذهن ما را روشن می‌سازد، به ما تولد تازه می‌بخشد، در ما ساکن می‌شود، ما را تقدیس می‌کند و به ما قدرت می‌بخشد. و به اینکه تمام ایمانداران بر طبق اعمال رسولان ۲: ۳۸ و ۳۹ می‌توانند از پری روح‌القدس برخوردار شوند. این پُری در ثمرات و دیگر عطایای روح خدا جلوه‌گر می‌شود. همچنین معتقدیم که این پری را باید به‌طور مداوم تجربه کرد، و زندگی در روح را باید بطور مؤثر در عمل پیاده نمود. اینکار باعث می‌شود بتوانیم با قدرت شهادت دهیم، خدمت کنیم، دعوت خود را به انجام رسانیم و برای جلال مسیح زندگی مقدسی داشته باشیم (یوحنا ۳: ۶ الی ۸؛ اول قرنتیان ۱۲ الی ۱۴؛ افسسیان ۴: ۱۱ الی۱۳؛ غلاطیان ۵: ۲۲ الی ۲۵؛ اعمال رسولان ۱: ۸).
 1. ما ایمان داریم به بازگشت شخصی و قطعی عیسی مسیح خداوند (اول تسالونیکیان ۴: ۱۶ و ۱۷).
 1. ما ایمان داریم به قیامت مردگان، هم ناجیان و هم هالکان، یکی برای حیات ابدی و دیگری برای مجازات ابدی (مکاشفه ۲۰: ۱۱ الی ۱۵؛ متی ۲۵: ۳۱ الی ۴۶).

Tehran

Fair
رطوبت 33
باد : 0 ک /ساعت
14 °C
12 19
24 Mar 2016
14 22
25 Mar 2016

با ما همراه باشید

نظر سنجی

دیدگاه شما دربارۀ وبسایت ما

نتایج

در حال بارگذاری ... در حال بارگذاری ...
رفتن به نوار ابزار