ورود به پنل یا ثبت نام

کتاب مقدس را آنلاین بخوانید

Bible Banner

تقویم میلادی

می 2018
ش ی د س چ پ ج
« آوریل    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

اشتراک در خبرنامه سایت

بازدید کنندۀ محترم، ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید و بروی دکمه رنگی کلیک کنید تا در صورت آپدیت شدن سایت ما نسخه ای از فعالیت ها را برای شما ارسال کنیم و شما بتوانید بهتر با ما در ارتباط باشید.

بنیانگذاران و مسئولین سازمان غیر انتفاعی ایران برای مسیح

    در تابستان سال ۱۹۹۱ بر طبق اراده خداوند، شبانان الناتان و نازنین باغستانی به کشور ترکیه عازم شدند و در کلیساهای ایرانیان استانبول خدمت کردند. ایشان در طی این مدت در کار بشارت به ایرانیان و بنای آن کلیسا سهم بسیار بسزایی داشتند.

    در بهار سال ۱۹۹۲ بر طبق اراده خداوند، شبانان الناتان و نازنین باغستانی به ایران بازگشتند و در کلیسای اصلی خود، جماعت ربانی مرکزی، بمدت دو سال و نیم به خدمت کمک شبانی، خدمات شایانی را ارائه کردند. ایشان در طی آن مدت در کار بشارت و شاگردسازی و بنای آن کلیسا سهمی داشتند.

   شبانان الناتان و نازنین باغستانی طبق هدایت قبلی از خدا، در سال ۱۹۹۶ به کشور هندوستان عازم شدند. در طی مدت ۱۷ ماه که در آنجا بودند؛ خداوند از آنها به طرق عجیبی استفاده کرد. در مدت ۴ ماه اول در جنوب هند در شهر مدرس، و برای حدوداً ۲۵۰۰۰ نفر در اجتماعات و کلیساهای مختلف موعظه کرده، مسیحیان هندی زبان زیادی را بوسیلۀ خدمات خود بنا کردند. و سپس در شهر دهلی نو در طی ۱۳ ماه اقامت خود و با یاری دوستان دیگر اولین کلیسای افغان – ایرانی را بنیاد گذاشته، و عدۀ زیادی بوسیلۀ خدمات ایشان نجات یافته، رشد کردند.

   در سال ۱۹۹۷ شبانان الناتان و نازنین باغستانی به کشور ایالات متحده مهاجرت کردند و بعد از مدتی سازمان غیر انتفاعی ایران برای مسیح را با هدایت و لطف خدا رسماً به ثبت رسانید.

برای جلال خدای پدر و بامید نجات ایران و ایرانیان

بدون اینکه مورد توجه قرار بگیرد، وارد اتاق شد نگاهی به جمع مردانی که در آنجا مشغول خوردن و آشامیدن بودند انداخته و پشت مهمانان افتخاری نشست. دامن بلند خود را به سادگی جمع … ادامۀ متن

 برای این که معنی صبر را درک نماییم باید کاربرد آن را درک نماییم. معنی صبر: انتظار، تحمل و طاقت میباشد. موضوعی در جریان است و ما در انتظار نتیجه بسر می بریم. صبر می تواند معیاری برای سنجیدن تحمل ما … ادامۀ متن

داشتن عقیده صحیح درمورد انسان برای ما به همان اندازه مهم است که داشتن اطلاعات صحیح درباره خدا اهمیت دارد… البته این اطلاعات برگرفته از کلام خدا می باشد. در کتاب پیدایش نوشته شده … ادامۀ متن

0 دیدگاه در “تاریخچۀ ما”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Tehran

Fair
رطوبت 33
باد : 0 ک /ساعت
14 °C
12 19
24 Mar 2016
14 22
25 Mar 2016

با ما همراه باشید

نظر سنجی

دیدگاه شما دربارۀ وبسایت ما

نتایج

در حال بارگذاری ... در حال بارگذاری ...
رفتن به نوارابزار