ورود به پنل یا ثبت نام

کتاب مقدس را آنلاین بخوانید

Bible Banner

تقویم میلادی

می 2018
ش ی د س چ پ ج
« آوریل    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

اشتراک در خبرنامه سایت

بازدید کنندۀ محترم، ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید و بروی دکمه رنگی کلیک کنید تا در صورت آپدیت شدن سایت ما نسخه ای از فعالیت ها را برای شما ارسال کنیم و شما بتوانید بهتر با ما در ارتباط باشید.

آیا کتابمقدس به وجود فرشتگان اعتقاد دارد؟

در کتاب مقدس اشارات فراوانى به مخلوقاتى غير از انسان وجود دارد که توسط خدا آفریده شده و معمولاًَ فرشتگان ناميده مي شوند و آنان پيام آوران خدا هستند که اغلب فرستاده مي شدند تا ارادۀ خدا را براى انبياء و سایر ایمانداران مكشوف سازند. فرشتگان بصورت انسان به ابراهيم و موسى و دیگران ظاهر شدند. فقط نام دو فرشته خدا یعنى ميكائيل و جبرائيل در کتاب مقدس آورده شده است. جبرائیل بود که به مریم اطلاع داد که داراى پسرى به نام عيسى خواهد شد. علاوه بر فرشتگان مقدس که مطيع خدا هستند، طبق اطلاعاتى که از کتاب مقدس بدست مي آید؛ ارواح دیگرى هم وجود دارند که نامطيع و دشمن خدا هستند که رئيس آنان را شيطان و ابليس مي نامد. بسيارى فكر مي كنند که شيطان بوسيلۀ خدای پاك آفریده شده، در صورتی که او بسبب غرور نسبت به خدا نافرمانى کرد و در نتيجه او و ارواحى که او را پيروى مي كردند مقام عالى و مقدس آسمانى خویش را از دست دادند و اکنون با تمام توانایى خود سعى مي كنند کار خدا را بر روى زمين معدوم و خراب نمایند. 

شيطان بود که حوا را در باغ عدن فریب داد و از آن زمان تا کنون کوشش مي كند مردم را از خدا دور سازد. او حتى سعى کرد عيسى مسيح را راضى سازد که از اطاعت خدا سرپيچى نماید ولى موفق نگردید (انجیل متى ۴: ۱ الی۱۱). شيطان داراى قدرت عظيمى است ولى هرگز نمي تواند با خدا برابرى نماید بلكه تحت کنترل خداست. مسيحيان نباید از او و یا ارواح شریرش که به جسم و جان بسيارى از مردم آسيب مي رساند ترسى داشته باشند. با قدرتى که مسيح به ما مي بخشد داراى چنان نيرویى مي گردیم که مي توانيم در برابر او مقاومت کرده و او را از خود برانيم. در آخر خدا شيطان را از این جهان به آتش جاودانى خواهد انداخت. (مكاشفه ۲۰ : ۵ الی ۱۰).

تگ ها

همچنین شاید اینها نیز مورد پسند شما باشند

0 دیدگاه در “آیا کتابمقدس به وجود فرشتگان اعتقاد دارد؟”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Tehran

Fair
رطوبت 33
باد : 0 ک /ساعت
14 °C
12 19
24 Mar 2016
14 22
25 Mar 2016

با ما همراه باشید

نظر سنجی

دیدگاه شما دربارۀ وبسایت ما

نتایج

در حال بارگذاری ... در حال بارگذاری ...
رفتن به نوارابزار